Dzikie Urodziny w drewnianym domku fińskim

Wierzymy w to, że urodziny dziecka powinny być świętem dla całej rodziny. Dlatego zapraszamy Was do drewnianego domku fińskiego – pełnego swobody, przygody i dzikiego klimatu. By dzieci mogły się wyhasać w naturze, a rodzice w tym czasie odpocząć - pijąc kawę przy kominku.

Klimatyczny domek wśród natury

Drewniany domek fiński 8/2 to połączenie klimatu górskiego schroniska z domkiem nad jeziorem. To dzikie miejsce, w którym możesz zorganizować urodziny o plenerowym charakterze nawet w środku zimy! Domek znajdziesz na warszawskim Jazdowie – blisko centrum, a jednocześnie w samym środku parku.

Dzikie Urodziny przez cały rok

Urodziny organizujemy przez cały rok. Jeśli marzyliście o urodzinach plenerowych, ale impreza wypada w zimnym miesiącu, to w końcu możecie spełnić to marzenie! Jesienią i zimą rozpalimy kominek a po wyprawie w naturę każdy będzie mógł wypić ciepłe kakao z ogniska.

Odpoczynek dla rodziców

W trakcie urodzin to my zajmujemy się wszystkim – od przygotowania poczęstunku, przez zastawę, dekoracje, opiekę nad ogniskiem i animację całych urodzin. By Dzikie Urodziny były dla Ciebie jak wakacje – pełne swobody, natury i rozmów z przyjaciółmi.

Dzika wyprawa po Skarb

Na Dzikich Urodzinach wyruszamy na godzinną mikrowyprawę w naturę, na której szukamy tajemniczego skarbu. Rodziców w tym czasie zostawiamy w domku – by mieli czas na spokojne wypicie kawy przy kominku, pójście na spacer po parku lub rozmowę z przyjaciółmi przy ognisku.

Leśne urodziny

Leśne dekoracje i poczęstunek

Lasy w słoikach, lniane obrusy, naturalne bukiety i łapacze snów to nasze ulubione dekoracje urodzinowe. Zawsze dbamy też o to, by w poczęstunku pojawiły się zdrowe alternatywy dla słodyczy – sezonowe owoce, ziołowe ciasteczka i herbaty z dzikich ziół.

Empatyczna kadra

To co robimy jest dla nas równie ważne jak to, w jaki sposób to robimy. Komunikujemy się więc metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC) . Dbamy o to, by być autentycznymi dorosłymi i odpowiadać na potrzeby dzieci i dorosłych. Nie wierzymy w niegrzeczne dzieci, kary i bezmyślną dyscyplinę.

Warsztat zielarski – kule do kąpieli

Urodziny możesz poszerzyć także o wyjątkowe warsztaty zielarskie dla swojego Dzikuska. W trakcie warsztatów zanurzymy się w magiczny świat ziół i wykonamy pachnące, ziołowe kule do kąpieli.

OPINIE

Zdecydowaliśmy się na Dzikie Urodziny, bo ta idea jest nam bliska – szczególnie podobała nam się wolność dzieciaków, luz, bliskość natury, rozbudzanie ciekawości, fajny klimat i atmosfera. Było tak fajnie, że mogłyby trwać dłużej!

Ola Narwojsz, mama Ignacego

Gdyby ktoś z moich przyjaciół myślałby o Dzikich Urodzinach, to poleciłabym je w 1000% i poprosiłabym o zaproszenie! Sama się na nie zdecydowałam, bo nie znoszę sal zabaw i chciałam, aby dziecko spędziło czas blisko natury z dala od elektroniki. Chciałam też dać mu trochę ruchu, ale przede wszystkim, by zobaczyło, że istnieje piękny świat – nie tylko w szklanym ekranie.

Iwona Januszewska, mama Uli

ZAREZERWUJ URODZINY

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Domains

Users

Email Accounts

Bandwidth

Support

Price

dzika zabawa 

2,5 h

2 INSTRUKTORÓW DZIKOPRZYGÓD

WYNAJEM DOMKU FIŃSKIEGO

1H DZIKIEJ WYPRAWY

SWOBODNA ZABAWA

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I RODZICÓW

ROZPALONY KOMINEK

960 / 1080,- 

WYŻSZA CENA POWYŻEJ 15 DZIECI

leśna frajda

3 h

2 INSTRUKTORÓW DZIKOPRZYGÓD

WYNAJEM DOMKU FIŃSKIEGO

1H DZIKIEJ WYPRAWY

SWOBODNA ZABAWA

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I RODZICÓW

ROZPALONY KOMINEK

OGNISKOWANIE Z KIEŁBASKAMI

ŁAPACZE SNÓW, LASY W SŁOIKU

1100 / 1250

WYŻSZA CENA POWYŻEJ 15 DZIECI

 fińska przygoda

3 h

2 INSTRUKTORÓW DZIKOPRZYGÓD

WYNAJEM DOMKU FIŃSKIEGO

1H DZIKIEJ WYPRAWY

SWOBODNA ZABAWA

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I RODZICÓW

ROZPALONY KOMINEK

OGNISKOWANIE Z KIEŁBASKAMI


łAPACZE SNÓW, LASY W SŁOIKU

KAKAO I PIANKI Z OGNISKA

WARSZTAT ZIELARSKI - KULE DO KĄPIELI

1350 / 1490,-

WYŻSZA CENA POWYŻEJ 15 DZIECI

Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILaneta.chmielinska@dzikoprzygody.pl