Zajęcia przygodowe dla najmłodszych

Błotna kuchnia, budowanie wiosek krasnoludków, buszowanie w ziołach i fascynujące opowieści o małej i dużej przyrodzie. Zajęcia Dzikich Maluchów to godzina niezwykłej przygody w naturze, podczas której Ty odpoczywasz - wisząc w hamaku lub pijąc kawę przy kominku.

Nauka samodzielności

Pierwsze samodzielne przygody w przyjaznym otoczeniu

W trakcie Dzikich Maluchów rodzice towarzyszą swoim pociechom na zajęciach. Robią to jednak wisząc na hamaku lub pijąc kawę przy kominku. Dzięki temu Maluchy mają okazję w bezpiecznych warunkach wyruszać z nami na swoje pierwsze przygody i uczyć się samodzielności, która przyda im się w przedszkolu.

Relacja z naturą

To najpiękniejszy prezent jaki możesz dać swojemu dziecku.

Spędzanie czasu z dziećmi na łonie natury uczy je zdrowego stylu życia, zapobiega otyłości, łagodzi problemy związane z integracją sensoryczną i krótkowzrocznością, pomaga rozładować skumulowaną energię, zmniejsza problemy z koncentracją, łagodzi objawy ADHD, stanów lękowych i depresji.

A dodatkowo uczy dzieci dbania o przyrodę. W Dzikoprzygodach wierzymy, że dzieci i natura naprawdę dobrze do siebie pasują. I jeśli wcześnie zaprzyjaźnimy je z przyrodą, w przyszłości będą o nią dbały.

 

agriculture-growth-hand-1072824

Czas dla Ciebie

My hasamy w naturze, a Ty odpoczywasz

Zajęcia Dzikich Maluchów docelowo mają być też czasem na odpoczynek dla Ciebie. W trakcie zajęć zapraszamy Cię więc do salonu Domku Przygody, gdzie będziesz mógł wypić kawę przy kominku i poczytać książkę – byś mógł odetchnąć, gdy my będziemy hasać w naturze z Twoją pociechą.

ZAPISZ DO DZIKICH MALUCHÓW

SPOTKANIA

Wtorki 18-19.00

Domek Przygody, Jazdów 8/2

Od października do czerwca naszą baza wypadową jest Domek Przygody na warszawskm Jazdowie – drewniany domek fiński o klimacie górskiego schroniska. Tutaj rozpoczynamy i kończymy każde zajęcia. Chętnie też korzystamy z kominkowego ognia w razie gorszych warunków pogodowych.

 

 

 

 

CENNIKPAKIET ODKRYWCY

180 zł

4 zajęcia x 1h

PAKIET DZIKUSA

300 zł 

 8 zajęć x 1h

PAKIET TROPICIELA PRZYGÓD

420 zł 

12 zajęć x 1h

Mówiły o nas

OPINIE

W zapisaniu się na zajęcia w ponad 70% pomogły podcasty. Sposób ich przygotowania, poziom tematów oraz realizacja. Wiedziałem z jakimi zajęciami się liczymy. Dobór godziny i dnia też miał znaczenie. Cały dzień dziecko spędza z mamą – fajnie po pracy zabrać go, coś fajnego porobić i dać mamie 3h odpoczynku.

Konrad Futera, tata Józia

Dzięki Dzikoprzygodom dzieci doświadczają tego, co nasze pokolenie miało na co dzień na podwórku. Po każdych zajęciach są tak szczęśliwe, że nie przestają opowiadać i liczą czas do następnych zajęć.

Anna Romanowska, mama Ignacego i Irenki

W Dzikoprzygodach najważniejsza jest dla mnie relacja, jaką potraficie stworzyć z dziećmi – pełną zrozumienia, bliskości, z poszanowaniem ich potrzeb, czasem wątpliwości. Bardzo ważne jest dla nas to, że istnieją osoby prowadzące zajęcia, które podążają za dziećmi, rozumieją je, potrafią znaleźć nic porozumienia z grupą.

Anna Jakóbik, mama Gabrysi i Oli

Chciałam, aby córka przebywała więcej na świeżym powietrzu, a przy okazji zabawy, zdobywała wiedzę o lesie. W samych zajęciach najbardziej doceniam swobodę i gdybym miała polecać Dzikoprzygody znajomym, to powiedziałabym – Spiesz się, bo szybko kończą się miejsca!

Aleksandra Zych, mama Gabrysi

Najważniejszy w Dzikoprzygodach jest dla mnie kontakt z przyrodą, nauka nowych umiejętności, motywacja do wyjścia w las, możliwość „wybiegania” dzieci, a wartością „prywatną” dla mnie jest zyskany czas wolny w lesie wyłącznie dla mnie w czasie zajęć dzieci.

Beata Grabowska, mama Blanki i Kacpra

Największą wartością w Dzikoprzygodach jest dla mnie dobrowolność, relacja, szacunek i znajomość przyrody. I że przede wszystkim sam Tymek nie może się doczekać na zajęcia i wybiega z nich uśmiechem i z ciekawością odkrywcy.

Nina Kilińska-Chłystek, mama Tymka

Bardzo ważna była dla mnie wyjątkowa uważność na dzieci, poszanowanie ich potrzeb i emocji oraz partnerskie podejście do dzieci. Dzieci były odkrywcami, zadawały pytania i aktywnie poznawały przyrodę. Polecam, Dzikoprzygody to gwarancja wartościowo spędzonego czasu w przyrodzie.

Marcela Rucińska, Fundacja Przystanek Twórczość

Newsletter Listy pachnące lasem wprost na Twoją skrzynkę. 
Chcesz zakochać swoje dziecko w naturze? Zapisz się na newsletter i zdobądź darmowy poradnik  "Co robić w naturze - 20 pomysłów"

Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILaneta.chmielinska@dzikoprzygody.pl