Sobotnie Wyprawy Rodzinne

Sobotnie Wyprawy Rodzinne to 2-godzinne wyprawy przyrodnicze dla rodzin, na których zanurzamy się w dziką naturę i odkrywamy jej tajemnice w gronie małych i dużych odkrywców.
To czas na wspólną rodzinną przygodę w otoczeniu relaksującej natury i możliwość spędzenia wartościowego czasu na świeżym powietrzu. A przy okazji to świetna okazja do poznania innych dzikich rodzin!
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Processed with VSCO with e3 preset
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne

Każda wyprawa to...

NAJBLIŻSZE WYPRAWY

4.04 Wiosenne Poszukiwanie Skarbów

Las Kabacki

W trakcie wyprawy każda rodzina otrzyma Kartę Poszukiwaczy Skarbów i wyruszy na poszukiwania przyrodniczych cudów Lasu Kabackiego i pierwszych oznak wiosny. Po uzbieraniu wszystkich skarbów, wspólnie przywitamy wiosnę piknikując na polanie ogniskowej w Powsinie.

Wiosenne Poszukiwanie Skarbów

25.04 Drzewna Wyprawa

Las Bemowski

Dlaczego jedne drzewa mają liście, a inne igły? Jak rozpoznać najstarsze drzewo w lesie? Czy dzięcioły faktycznie są lekarzami drzew? Jakie informacje drzewa mogą sobie przekazywać? Na te i inne pytania odpowiemy na naszej Drzewnej Wyprawie – pełnej ciekawostek i leśnych zabaw. Wyprawę zakończymy swobodną zabawą i odpoczynkiem na leśnej polanie.

brown-tree-and-green-leaf-51329

OPINIE

Jeszcze jako dziecko uczestniczyłam w zajęciach Pani Anety i muszę powiedzieć, że były to jedne z najlepszych zajęć dodatkowych na jakie miałam przyjemność chodzić! Każde z nas zostało wręcz zarażone pasją do różnorakich wędrówek leśnych, spacerów i gier terenowych

Kornelia Czajkowska

Kornelia Czajkowska

Pani Aneta ma rewelacyjny kontakt z dziećmi, potrafi je zmotywować do działania i zachęcić do aktywności. W atrakcyjny sposób przekazuje wiedzę i zaraża pasją. Jest prawdziwą przyjaciółką dzieci,”

Monika Zwierz

Monika Zwierz

Niezliczone pomysły Anety, otwartość i głowa pełna wyobraźni, to coś, co jest potrzebne dzisiejszemu szaremu światu. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało piękne wspomnienia i pobudziło własną wyobraźnię – znalazłeś się w idealnym miejscu.”

Dominika Michalak

Dominika Michalak

Mówiły o nas
Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILanchmielinska@gmail.com