Sobotnie Wyprawy Rodzinne

Sobotnie Wyprawy Rodzinne to 2-godzinne wyprawy przyrodnicze dla rodzin, na których zanurzamy się w dziką naturę i odkrywamy jej tajemnice w gronie małych i dużych odkrywców.
To czas na wspólną rodzinną przygodę w otoczeniu relaksującej natury i możliwość spędzenia wartościowego czasu na świeżym powietrzu. A przy okazji to świetna okazja do poznania innych dzikich rodzin!
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Processed with VSCO with e3 preset
Sobotnie Wyprawy Rodzinne
Sobotnie Wyprawy Rodzinne

Każda wyprawa to...

NAJBLIŻSZE WYPRAWY

4.04 Wiosenne Poszukiwanie Skarbów

Las Kabacki

W trakcie wyprawy każda rodzina otrzyma Kartę Poszukiwaczy Skarbów i wyruszy na poszukiwania przyrodniczych cudów Lasu Kabackiego i pierwszych oznak wiosny. Po uzbieraniu wszystkich skarbów, wspólnie przywitamy wiosnę piknikując na polanie ogniskowej w Powsinie.

Wiosenne Poszukiwanie Skarbów

25.04 Drzewna Wyprawa

Las Bemowski

Dlaczego jedne drzewa mają liście, a inne igły? Jak rozpoznać najstarsze drzewo w lesie? Czy dzięcioły faktycznie są lekarzami drzew? Jakie informacje drzewa mogą sobie przekazywać? Na te i inne pytania odpowiemy na naszej Drzewnej Wyprawie – pełnej ciekawostek i leśnych zabaw. Wyprawę zakończymy swobodną zabawą i odpoczynkiem na leśnej polanie.

brown-tree-and-green-leaf-51329

OPINIE

W zapisaniu się na zajęcia w ponad 70% pomogły podcasty. Sposób ich przygotowania, poziom tematów oraz realizacja. Wiedziałem z jakimi zajęciami się liczymy. Dobór godziny i dnia też miał znaczenie. Cały dzień dziecko spędza z mamą – fajnie po pracy zabrać go, coś fajnego porobić i dać mamie 3h odpoczynku.

Konrad Futera, tata Józia

Dzięki Dzikoprzygodom dzieci doświadczają tego, co nasze pokolenie miało na co dzień na podwórku. Po każdych zajęciach są tak szczęśliwe, że nie przestają opowiadać i liczą czas do następnych zajęć.

Anna Romanowska, mama Ignacego i Irenki

W Dzikoprzygodach najważniejsza jest dla mnie relacja, jaką potraficie stworzyć z dziećmi – pełną zrozumienia, bliskości, z poszanowaniem ich potrzeb, czasem wątpliwości. Bardzo ważne jest dla nas to, że istnieją osoby prowadzące zajęcia, które podążają za dziećmi, rozumieją je, potrafią znaleźć nic porozumienia z grupą.

Anna Jakóbik, mama Gabrysi i Oli

Chciałam, aby córka przebywała więcej na świeżym powietrzu, a przy okazji zabawy, zdobywała wiedzę o lesie. W samych zajęciach najbardziej doceniam swobodę i gdybym miała polecać Dzikoprzygody znajomym, to powiedziałabym – Spiesz się, bo szybko kończą się miejsca!

Aleksandra Zych, mama Gabrysi

Najważniejszy w Dzikoprzygodach jest dla mnie kontakt z przyrodą, nauka nowych umiejętności, motywacja do wyjścia w las, możliwość „wybiegania” dzieci, a wartością „prywatną” dla mnie jest zyskany czas wolny w lesie wyłącznie dla mnie w czasie zajęć dzieci.

Beata Grabowska, mama Blanki i Kacpra

Największą wartością w Dzikoprzygodach jest dla mnie dobrowolność, relacja, szacunek i znajomość przyrody. I że przede wszystkim sam Tymek nie może się doczekać na zajęcia i wybiega z nich uśmiechem i z ciekawością odkrywcy.

Nina Kilińska-Chłystek, mama Tymka

Bardzo ważna była dla mnie wyjątkowa uważność na dzieci, poszanowanie ich potrzeb i emocji oraz partnerskie podejście do dzieci. Dzieci były odkrywcami, zadawały pytania i aktywnie poznawały przyrodę. Polecam, Dzikoprzygody to gwarancja wartościowo spędzonego czasu w przyrodzie.

Marcela Rucińska, Fundacja Przystanek Twórczość

Mówiły o nas
Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILaneta.chmielinska@dzikoprzygody.pl