Urodziny pod chmurką zamiast sali z kulkami

Szum drzew, zaróżowione policzki i zabawa na świeżym powietrzu jak za dawnych lat. Leśne Urodziny to okazja do tego, by dziecko, które lubi ruch - pokochało naturę. I zaraziło tą miłością także swoich przyjaciół!
Z pomocą Dzikoprzygód zorganizujesz plenerowe urodziny, na których zajmiemy się organizacją przestrzeni, animacją atrakcji, poczęstunkiem dla dzieci oraz rodziców, a także przygotowaniem zaproszeń. dla gości. Poznaj naszą ofertę urodzinową i skomponuj swój własny pakiet urodzinowy!
Jak odciągnąć dzieci od ekranu i przekonać je, że warto zakochać się w naturze?
Leśne Urodziny
Leśne urodziny
Sobotnia Wyprawa Rodzinna
Leśne Urodziny

Opieka pedagoga leśnego

W trakcie całych urodzin dzieciom towarzyszy wykwalifikowany pedagog leśny, który animuje wydarzenie i dzieli się z dziećmi swoją przyrodniczą pasją. Jeśli decydujesz się na urodziny z ogniskiem, wydarzenie będzie prowadzone przez 2 doświadczonych i zaangażowanych pedagogów – kochających przyrodę i autentyczny kontakt z dziećmi.

Aneta Chmielińska

Dzika przygoda fabularna

W trakcie urodzin na godzinę znikniemy z oczu rodzicom, by ruszyć na dziką wyprawę w leśne ostępy. W trakcie dzikiej przygody zanurzymy dzieci w grze związanej z tematem urodzin, a przy okazji – przemycimy odrobinę przyrodniczej wiedzy.

Leśne urodziny

leśny relaks dla rodziców

W trakcie leśnych urodzin z Dzikoprzygodami nie musisz się niczym martwić. Zadbamy o atrakcje w trakcie urodzin, opiekę nad dziećmi, poczęstunek dla dzieci i rodziców, ozdoby urodzinowe, ognisko, a nawet leśny bukiet urodzinowy dla solenizanta.

A ponieważ na godzinę ruszamy z dziećmi na dziką wyprawę do lasu – Ty możesz w tym czasie usiąść w hamaku i zrelaksować się pijąc kawę lub integrować się z innymi rodzicami przy ognisku.

woman-in-orange-and-black-stripe-shirt-and-gray-pants-3618574

Klimatyczne ognisko

Ognisko integruje i zapewnia niezwykłe wspomnienia. Jeśli zdecydujesz się na pakiet z ogniskiem, przygotujemy dla Was  palenisko, kijki ogniskowe i  kociołek z gorącą wodą, a na straży ognia postawimy strażnika ognia, który czule będzie doglądał płomienia. W zestawie z poczęstunkiem zapewnimy Wam też do pieczenia kiełbaski, jabłka, chleb oraz pianki marshmallow!

Leśne urodziny

Leśne warsztaty

Urodziny możesz poszerzyć także o wyjątkowe leśne warsztaty dla swojego Dzikuska. W trakcie warsztatów możecie wykonać ziołowe kule do kąpieli lub poznać tajniki roślinnego tkactwa i wykonać sznurki i liny z roślin.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy z kolei warsztat Kwiatowa Castolina, na którym wspólnie tworzymy ziołową masę playdough i odciskamy w niej różne kształty, wykorzystując do tego naturalne elementy przyrody.

1. Wybierz fabułę urodzin

Każde urodziny zawierają w sobie czas na swobodną zabawę, a także leśną przygodę, która jest tematem przewodnim urodzin. Wybierz temat, który Was najbardziej interesuje!

2. WYBIERZ MIEJSCE

URODZINY Z OGNISKIEM

Park Młociński
tl

URODZINY BEZ OGNISKA

Las Bemowski
tl

3. WYBIERZ PAKIET

Pobierz pełną ofertę

poznaj pakiety urodzinowe i zarezerwuj termin

OPINIE

Jeszcze jako dziecko uczestniczyłam w zajęciach Pani Anety i muszę powiedzieć, że były to jedne z najlepszych zajęć dodatkowych na jakie miałam przyjemność chodzić! Każde z nas zostało wręcz zarażone pasją do różnorakich wędrówek leśnych, spacerów i gier terenowych

Kornelia Czajkowska

Kornelia Czajkowska

Pani Aneta ma rewelacyjny kontakt z dziećmi, potrafi je zmotywować do działania i zachęcić do aktywności. W atrakcyjny sposób przekazuje wiedzę i zaraża pasją. Jest prawdziwą przyjaciółką dzieci,”

Monika Zwierz

Monika Zwierz

Niezliczone pomysły Anety, otwartość i głowa pełna wyobraźni, to coś, co jest potrzebne dzisiejszemu szaremu światu. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało piękne wspomnienia i pobudziło własną wyobraźnię – znalazłeś się w idealnym miejscu.”

Dominika Michalak

Dominika Michalak

Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILanchmielinska@gmail.com