Urodziny pod chmurką zamiast sali z kulkami

Szum drzew, zaróżowione policzki i zabawa na świeżym powietrzu jak za dawnych lat. Leśne Urodziny to okazja do tego, by dziecko, które lubi ruch - pokochało naturę. I zaraziło tą miłością także swoich przyjaciół!
Z pomocą Dzikoprzygód zorganizujesz plenerowe urodziny, na których zajmiemy się organizacją przestrzeni, animacją atrakcji, poczęstunkiem dla dzieci oraz rodziców, a także przygotowaniem zaproszeń. dla gości. Poznaj naszą ofertę urodzinową i skomponuj swój własny pakiet urodzinowy!
Jak odciągnąć dzieci od ekranu i przekonać je, że warto zakochać się w naturze?
Leśne Urodziny
Leśne urodziny
Sobotnia Wyprawa Rodzinna
Leśne Urodziny

Opieka pedagoga leśnego

W trakcie całych urodzin dzieciom towarzyszy wykwalifikowany pedagog leśny, który animuje wydarzenie i dzieli się z dziećmi swoją przyrodniczą pasją. Jeśli decydujesz się na urodziny z ogniskiem, wydarzenie będzie prowadzone przez 2 doświadczonych i zaangażowanych pedagogów – kochających przyrodę i autentyczny kontakt z dziećmi.

Aneta Chmielińska

Dzika przygoda fabularna

W trakcie urodzin na godzinę znikniemy z oczu rodzicom, by ruszyć na dziką wyprawę w leśne ostępy. W trakcie dzikiej przygody zanurzymy dzieci w grze związanej z tematem urodzin, a przy okazji – przemycimy odrobinę przyrodniczej wiedzy.

Leśne urodziny

leśny relaks dla rodziców

W trakcie leśnych urodzin z Dzikoprzygodami nie musisz się niczym martwić. Zadbamy o atrakcje w trakcie urodzin, opiekę nad dziećmi, poczęstunek dla dzieci i rodziców, ozdoby urodzinowe, ognisko, a nawet leśny bukiet urodzinowy dla solenizanta.

A ponieważ na godzinę ruszamy z dziećmi na dziką wyprawę do lasu – Ty możesz w tym czasie usiąść w hamaku i zrelaksować się pijąc kawę lub integrować się z innymi rodzicami przy ognisku.

Klimatyczne ognisko

Ognisko integruje i zapewnia niezwykłe wspomnienia. Jeśli zdecydujesz się na pakiet z ogniskiem, przygotujemy dla Was  palenisko, kijki ogniskowe i  kociołek z gorącą wodą, a na straży ognia postawimy strażnika ognia, który czule będzie doglądał płomienia. W zestawie z poczęstunkiem zapewnimy Wam też do pieczenia kiełbaski, jabłka, chleb oraz pianki marshmallow!

Leśne urodziny

Leśne warsztaty

Urodziny możesz poszerzyć także o wyjątkowe leśne warsztaty dla swojego Dzikuska. W trakcie warsztatów możecie wykonać ziołowe kule do kąpieli lub poznać tajniki roślinnego tkactwa i wykonać sznurki i liny z roślin.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy z kolei warsztat Kwiatowa Castolina, na którym wspólnie tworzymy ziołową masę playdough i odciskamy w niej różne kształty, wykorzystując do tego naturalne elementy przyrody.

1. Wybierz fabułę urodzin

Każde urodziny zawierają w sobie czas na swobodną zabawę, a także leśną przygodę, która jest tematem przewodnim urodzin. Wybierz temat, który Was najbardziej interesuje!

2. WYBIERZ MIEJSCE

URODZINY Z OGNISKIEM

Park Młociński
tl

URODZINY BEZ OGNISKA

Las Bemowski
tl

3. WYBIERZ PAKIET

Pobierz pełną ofertę

poznaj pakiety urodzinowe i zarezerwuj termin

OPINIE

W zapisaniu się na zajęcia w ponad 70% pomogły podcasty. Sposób ich przygotowania, poziom tematów oraz realizacja. Wiedziałem z jakimi zajęciami się liczymy. Dobór godziny i dnia też miał znaczenie. Cały dzień dziecko spędza z mamą – fajnie po pracy zabrać go, coś fajnego porobić i dać mamie 3h odpoczynku.

Konrad Futera, tata Józia

Dzięki Dzikoprzygodom dzieci doświadczają tego, co nasze pokolenie miało na co dzień na podwórku. Po każdych zajęciach są tak szczęśliwe, że nie przestają opowiadać i liczą czas do następnych zajęć.

Anna Romanowska, mama Ignacego i Irenki

W Dzikoprzygodach najważniejsza jest dla mnie relacja, jaką potraficie stworzyć z dziećmi – pełną zrozumienia, bliskości, z poszanowaniem ich potrzeb, czasem wątpliwości. Bardzo ważne jest dla nas to, że istnieją osoby prowadzące zajęcia, które podążają za dziećmi, rozumieją je, potrafią znaleźć nic porozumienia z grupą.

Anna Jakóbik, mama Gabrysi i Oli

Chciałam, aby córka przebywała więcej na świeżym powietrzu, a przy okazji zabawy, zdobywała wiedzę o lesie. W samych zajęciach najbardziej doceniam swobodę i gdybym miała polecać Dzikoprzygody znajomym, to powiedziałabym – Spiesz się, bo szybko kończą się miejsca!

Aleksandra Zych, mama Gabrysi

Najważniejszy w Dzikoprzygodach jest dla mnie kontakt z przyrodą, nauka nowych umiejętności, motywacja do wyjścia w las, możliwość „wybiegania” dzieci, a wartością „prywatną” dla mnie jest zyskany czas wolny w lesie wyłącznie dla mnie w czasie zajęć dzieci.

Beata Grabowska, mama Blanki i Kacpra

Największą wartością w Dzikoprzygodach jest dla mnie dobrowolność, relacja, szacunek i znajomość przyrody. I że przede wszystkim sam Tymek nie może się doczekać na zajęcia i wybiega z nich uśmiechem i z ciekawością odkrywcy.

Nina Kilińska-Chłystek, mama Tymka

Bardzo ważna była dla mnie wyjątkowa uważność na dzieci, poszanowanie ich potrzeb i emocji oraz partnerskie podejście do dzieci. Dzieci były odkrywcami, zadawały pytania i aktywnie poznawały przyrodę. Polecam, Dzikoprzygody to gwarancja wartościowo spędzonego czasu w przyrodzie.

Marcela Rucińska, Fundacja Przystanek Twórczość

Kontakt

ADRESul, Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

Telefon(48) 513-031-179

EMAILaneta.chmielinska@dzikoprzygody.pl